Eesti Teatri Festival DRAAMA 2019

Teisipäev

september 10

19:00-20:15
19:00-22:10
ELU JA ARMASTUS Endla Teater
Vanemuise väikses majas, Vanemuise 45a
20:15-21:15
VESTLUS: Mobiilsed Definitsioonid Kadri Noormets, Ivo Reinok, Madli Pesti
Tartu Uues Teatris, Lai 37
tasuta

Kolmapäev

september 11

11:00-12:10
ERNESTO KÜÜLIKUD Must Kast
Saksa Kultuuri Instituudis, Kastani 1
välja müüdud
16:00
FESTIVALI AVAMINE DRAAMA 2019
ERMi B-sissepääsu fuajees
tasuta
17:00-18:10
ERNESTO KÜÜLIKUD Must Kast
Saksa Kultuuri Instituudis, Kastani 1
17:00-18:15
17:00-18:15
18:00-19:15
LEEK Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
ERMi teatrisaalis, B-sissepääas
18:15-19:15
VESTLUS: Ernesto küülikud Kaija M Kalvet, Siim Angerpikk, Anneli Saro
Saksa Kultuuri Instituudis, Kastani 1
tasuta
19:00-20:50
19:00-20:50
19:00-22:10
ELU JA ARMASTUS Endla Teater
Vanemuise väikses majas, Vanemuise 45a
21:00-22:00
VESTLUS: Väike prints Elmo Nüganen, Keiu Virro
Elektriteatris, Jakobi 1
tasuta
21:00-22:15
PERFORMANCE GENIS Sõltumatu Tantsu Lava
Genialistide Klubis, Magasini 5
– ingliskeelse tõlkega!
21:00-22:15
21:00-22:15
LEEK Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
ERMi teatrisaalis, B-sissepääas
22:15-23:15
VESTLUS: Elu ja armastus Aare Toikka, Andrus Kivirähk, Pille-Riin Purje
Vanemuise väikses majas, Vanemuise 45a
tasuta
22:15-23:15
VESTLUS: Performance Genis
Genialistide Klubis, Magasini 5
tasuta
22:15-23:15
VESTLUS: Leek Liisa Saaremäel, Karl Laumets, Riina Oruaas
ERMi Hurda saalis, A-sisspääs (Muuseumi tee 2)
tasuta

Neljapäev

september 12

11:00-12:10
ERNESTO KÜÜLIKUD Must Kast
Saksa Kultuuri Instituudis, Kastani 1
17:00-18:40
DEKAMERON VAT Teater
Tartu Uues Teatris, Lai 37
18:00-20:00
KAITSEALA Paide Teater
ERMi Hurda saalis, A-sissepääs (Muuseumi tee 1)
18:45-19:45
VESTLUS: Dekameron Aare Toikka, Sven Karja ja trupp
Tartu Uues Teatris, Lai 37
tasuta
19:00-20:50
VÄIKE PRINTS Tallinna Linnateater
Elektriteatris, Jakobi 1
välja müüdud
19:00-20:50
19:00-22:20
MEES, KES TEADIS USSISÕNU Vanemuine
Vanemuise väikses majas, Vanemuise 45a
20:00-21:00
VESTLUS: Kaitseala Jan Teevet, Madli Pesti ja trupp
ERMi Hurda saalis, A-sissepääs (Muuseumi tee 2)
tasuta
21:00-22:00
VESTLUS: Mineku eel Andrus Vaarik, Keiu Virro
Sadamateatris, Soola 5b
tasuta
21:00-22:30
21:00-23:15
VANAHUNT Taarka Pärimusteater
Genialistide Klubis, Magasini 5
22:30-23:30
VESTLUS: Mees, kes teadis ussisõnu Andrus Kivirähk, Riina Oruaas
Vanemuise väikses majas, Vanemuise 45a
tasuta
22:30-23:30
VESTLUS: Minu eesti vanaema Ülle Kaljuste, Mirtel Pohla, Hedi-Liis Toome
ERMi teatrisaalis, B-sissepääs
tasuta
23:15-00:15
VESTLUS: Vanahunt Trupp, Anneli Saro
Genialistide Klubis, Magasini 5
tasuta

Reede

september 13

11:00-st igal veerandtunnil
FANTOOMVALU Tartu Uus Teater
algusega Tartu Uuest Teatrist, Lai 37
14:00-15:50
14:00-15:50
MINEKU EEL Tallinna Linnateater
Sadamateatris, Soola 5b
välja müüdud
18:00-20:00
KAITSEALA Paide Teater
ERMi Hurda saalis, A-sissepääs (Muuseumi tee 1)
19:00-20:30
MINU EESTI VANAEMA R.A.A.A.M. / Vaba Lava
ERMi teatrisaalis, B-sissepääas
välja müüdud
19:00-20:50
MINEKU EEL Tallinna Linnateater
Sadamateatris, Soola 5b
välja müüdud
20:00-22:00
AV MARIA Teater KELM
Genialistide Klubis, Magasini 5
22:00-23:00
VESTLUS: AV Maria Karl Koppelmaa, Madis Kolk
Genialistide Klubis, Magasini 5
tasuta

Laupäev

september 14

11:00-st igal veerandtunnil
FANTOOMVALU Tartu Uus Teater
algusega Tartu Uuest Teatrist, Lai 37
15:00-21:00
JAIK Von Krahli Teater
ERMi Hurda saalis, A-sissepääs (Muuseumi tee 1)
17:00-19:00
AV MARIA Teater KELM
Genialistide Klubis, Magasini 5
19:00-20:00
VESTLUS: Fantoomvalu Jaanus Kaasik, Hedi-Liis Toome
Tartu Uues Teatris, Lai 37
tasuta
19:00-21:25
KALEVIPOEG Vanemuine
Sadamateatris, Soola 5b
21:00-22:00
VESTLUS: Jaik Peeter Jalakas, Madis Kolk, Valle-Sten Maiste
ERMi Hurda saalis, A-sissepääs (Muuseumi tee 2)
tasuta
21:30-22:30
VESTLUS: Kalevipoeg Karl Laumets, Anneli Saro
Sadamateatris, Soola 5b
tasuta

Pühapäev

september 15

15:00-21:00
JAIK Von Krahli Teater
ERMi Hurda saalis, A-sissepääs (Muuseumi tee 1)